İçeriğe geç →

Hakkımızda

About Pathica Communications

Yolunu seç ve kendi hikayeni yaz!..

Pathica İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri, farklı sektörlerde 20 yılı aşkın deneyimi olan Ümit KÜÇÜK, Ph.D.C. tarafından 2012 yılında kuruldu. ODTÜ Mühendislik Fakültesi mezunu ve Boğaziçi Üniversitesi’nden Executive MBA derecesine sahip olan Ümit KÜÇÜK, deneyimli bir iletişim bilimci ve “Mutluluk Elçisi” olarak, halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde İletişim (Reklamcılık ve Halkla İlişkiler) doktora tezi üzerinde çalışmaktadır.

Pathica İletişim, bir reklam ve iletişim ajansı olma misyonunun yanı sıra sektördeki benzerlerinden farklı olarak, iletişimi tüm modülleriyle akademik olarak ele alır. Bilimsel çıktıları, sahanın ayak seslerini de dinleyerek karşılaştıran ve harmanlayan bir yönetim danışmanlığı şirketidir. Sunduğu tüm hizmetlerde konvansiyonel ve dijital iletişim çalışmaları bir bütün olarak değerlendirilmekte ve uygulanmaktadır.

Pathica’nın öncelikli amacı, süregelen basmakalıp yaklaşımları gerektiğinde güncellemek ve yeni trendlere süratle ayak uydurabilmeleri için müşterilerine stratejik uygulama alanlarında destek olmaktır. İş ortağı olarak gördüğü müşterilerine, pazarlama, iletişim, reklam, marka ve itibar yönetimi gibi konuların yanı sıra kriz iletişimi konusunda da 360 derece bakış açısıyla stratejik yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Pathica Happiness